Prekės aprašymas

Nešiojamas (portabilus) elektromobilių įkroviklis Type 2 skirtas krautis iš CEE maitinimo jungties iki 32 A 3 fazės su 5 metrų ilgio kabeliu. Tai puikus pasirinkimas jei norite pasikrauti savo elektromobilį ir šalia nėra įprastinių elektromobilių įkrovimo stotelių. Šis nešiojamas buitinis įkroviklis skirtas įkrauti Type 2 tipo jungtį turinčius elektromobilius iš CEE maitinimo jungties. Prietaisas turi apsaugą nuo srovės viršijimo, srovės nutekėjimo ir perkaitimo. Integruotos lemputės – indikatoriai nurodo įvairius įkrovimo etapus ir galimas klaidas. Yra galimybė reguliuoti krovimo srovę rankiniu būdu: 6A, 8A, 10A, 13A, 24A, 32A. Kokybiškas ir ergonomiško dizaino nešiojamas įkrovimo kabelis pagamintas iš termo-plastiko, atsparus intensyviam dėvėjimuisi ir karščiui. Lengvai pajungsite į elektromobilio lizdą. IP65 apsaugos klasė.

Funkcijos:

  • OLED ekranas ir realūs įkrovimo būsenos duomenys
  • Laikmatis, leidžiantis iš anksto nustatyti įkrovimo laiką, paspaudus mygtuką “TIME”
  • Srovės reguliavimas nuo 6A iki 32A paspaudus mygtuką “AMPS”
  • Įkrovimo galia nuo 3,5 kW iki 22 kW
  • Universalus elektromobilio įkroviklis skirtas nešiojimui arba tvirtinimui prie sienos
  • Iš aplinkai draugiškos žaliavos, be švino

Pristatymas

Prekių pristatymas ir atsiėmimas

Darbo dienomis siuntos suruošiamos ir išsiunčiamos per 24 valandas nuo gauto mokėjimo patvirtinimo išskyrus tuos atvejus, kurie nurodyti prie atskirų prekių apie jų pristatymo terminą.

Visos siuntos kokybiškai supakuojamos tvirtose pakuotėse, kad prekės sėkmingai pasiektų gavėją. Įsipareigojame pristatyti Jūsų pasirinktas prekes saugiai ir greitai.

Taikomi mokesčiai

DPD, Omniva, Lpexpress paštomatais, 2-3 d.d., – 5.0  eur.
Lpexpress kurjeriu, 1-2 d.d., – 6.00 eur.

Dėmesio: visas prekes pristatome NEMOKAMAI pasirinktu būdu (išskyrus Kuršių Neriją), jei užsakymo suma yra 120 €, ar daugiau. Jeigu prekių vertė yra mažesnė, taikomi siuntimo mokesčiai.

Galite atsiimti Vilniuje ir Vilniaus rajone tą pačią dieną – NEMOKAMAI.

Vendor Information

  • Address: