Garantija

GARANTIJA

ES galiojanti direktyva 1999/44/EC fiziniams asmenims numato ne trumpesnį nei 24 mėn. garantinį laikotarpį prekėms paruoštoms naudoti. Prekės paruoštos naudoti – tai yra prekės, turinčios korpusą, kuris neleidžia patekti į vidų bei nereikalauja litavimo ar kito fizinio įsiterpimo veikimo užtikrinimui.   Produktams su prekės ženklu, gamintojas gali nustatyti trumpesnį arba ilgesnį terminą. Tokiu atveju taikomas gamintojo nustatytas garantinis laikotarpis (parduodamos prekės aprašyme nustatytas garantinis laikotarpis). 

Norėdami grąžinti prekę, susisiekite su mumis per 14 d. nuo prekių pristatymo dienos el. paštu info@ikrovimokabeliai.lt arba paskambinkite +370 663 55556. Prekės priimamos atgal tik iš anksto įspėjus ir susitarus dėl prekės grąžinimo. 
Grąžinamos prekės privalo būti originalioje pakuotėje ir pilnai sukomplektuotos. Jeigu prekė nebus grąžinta pilnos komplektacijos, tinkamai supakuota, prekės pakuotė bus įplėšta, sulaužyta ar kitaip sugadinta, mes negalėsime priimti grąžinto prekės. Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame ją priimti ir pakeisti analogiška preke. Jei neturime analogiškos nupirktos prekės, grąžinsime Jums už prekę sumokėtus pinigus. Sumokėtus pinigus pervesime Jums per 3 d. d. Jei grąžinimo taisyklės buvo pažeistos, pinigai nebus grąžinami.

Keičiamų arba grąžinamų kokybiškų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.

Fiziniams asmenims – taikome  24 mėnesių garantinį laikotarpį (jeigu nenurodyta kitaip prie parduodamos prekės).

Juridiniams asmenims – taikome 12 mėnesių garantinį laikotarpį (jeigu nenurodyta kitaip prie parduodamos prekės).

Išimtys, kai garantija negalioja prekėms, kurios:

• turi mechaninių pažeidimų po jos įsigijimo;

• buvo naudojamos ne pagal paskirtį;

• kai gedimas atsiranda dėl Force majeure (gaisro, potvynio), įtampos šuolio ir pan.   

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Sidebar
Start typing to see products you are looking for.