Kabelis įkrovimo stotelei Type 1 32A 1 fazė 6 m

140 

Pakaitinis elektromobilių įkrovimo stotelės kabelis Type 1 32A 1 fazė 6 m 7.2 kW

Šis atviro galo kabelis gali būti integruotas į jūsų įkrovimo stotelę. Jis skirtas pakeisti neveikiantį ar sugedusį elektromobilio įkrovimo stotelės kabelį. Su šiuo kabeliu galite krauti savo elektromobilį ar hibridinį automobilį kuris turi Type 1 jungtį. Kabelis yra 32A bei vienos fazės kuris gali pakrauti jūsų elektromobilį iki 7.2 kW. Šio kabelio darbinis ilgis yra 6 metrai, tai kokybiškas ir ergonomiško dizaino nešiojamas įkrovimo kabelis pagamintas iš termo plastiko, atsparus intensyviam dėvėjimuisi ir karščiui. Produktas lengvai pajungiamas į elektromobilio lizdą. IP55 apsaugos klasė.

Kabelis yra tinkamas naudoti visose privačiose ir viešose, bei lauko ir vidaus įkrovimo stotelėse. Visi atviro galo kabeliai turėtų būti įrengti kvalifikuotų elektrikų.

Kabelis turi tik vieną – Type 1 jungtį ir yra pritvirtintas prie įkrovimo stotelės. Raskite daugiau mūsų produktų čia.

Kaip naudotis:

  • Pirmiausia, išsikvieskite profesionalą kuris jums padės pakeisti kabelį.
  • Aktyvuokite įkrovimo stotelę.
  • Prijunkite Type 1 jungtį prie automobilio.
  • Kai pritvirtinsite kabelį, būsite pasirengę įkrovimui.
  • Įkrovimo kabelio informacija

Kai baigiate krauti savo automobilį atjunkite kabelį nuo jo. Įkrovimo kabelis yra svarbus jūsų elektriniam automobiliui todėl svarbu kad jį saugotumėt. Dėl kontakto su drėgme kabelis gali neveikti, jeigu taip nutiktu palikite kabelį šiltoje ir sausoje vietoje 24 valandom. Jeigu paliekate kabelį lauke– visuomet naudokite apsauginį dangtelį. Dulkės ir kiti nešvarumai prisideda prie kabelio neveikimo. Kai nenaudojate kabelio įsitikinkite kad jis nėra susipynęs ar sulenktas, taip užtikrinsite jo ilgaamžiškumą. Atviro galo elektromobilio įkrovimo kabelis Type 1 32A vienos fazės, 6 metrų ilgio yra IP55 apsaugos klasės. Todėl tai reiškia, kad kabelis turi apsaugą nuo dulkių ir vandens.

 

Svoris 2.45 kg
Kištuko tipas SAE J1772 (Type 1-elektromobilio pusė)
Galia 7.2 kW
Maksimali srovė 32 A
Maitinimo galia 1-Fazė
Darbinė įtampa 250 V/AC
SPEC 3G6.0mm²+2×0.5mm²
Apsaugos klasė IP55
Apsauga nuo vandalizmo Ne
Apsauga nuo ultravioletinių spindulių Taip
Sertifikatas CE
Kabelio medžiaga Termoplastikas
Kabelio ilgis 6 m
Gamintojas Kinija