Prekės aprašymas

Green Cell įkrovimo stotelė PowerBox EV15 skirta kiekvienam elektromobiliui. LCD ekranas su prieiga prie svarbių parametrų, 2 tipo lizdas, minimalistinis dizainas ir nepaprastas patvarumas.

„GC EV PowerBox“ įkroviklis leidžia įkrauti iki 22 kW galios – tai yra max. įkraunama kintamosios srovės vertė. Dėl ko sutaupysite iki kelių valandų!

Įkroviklis turi RFID kortelių skaitytuvą ir 5 prieigos kortelių rinkinį, kurių dėka galėsite greitai ir saugiai įkrauti savo automobilį.

Suderinamas su visais elektromobiliais ir „Plug-In“ hibridais. Be to, naudojant 2 tipo lizdą, galėsite prijungti bet kurį kabelį, kurio jungtis yra suderinamas su automobiliu.

 

Techninės specifikacijos:

Galia: 22 kW
Srovė: 32 A
Išvestis Integruotas lizdas – 2 tipas
Įėjimas 380 V +/- 20 V AC (3 fazių), 32 A (maks.), 50 Hz
Apsauga nuo perkaitimo
Spalva: juoda
Gamintojas: Green Cell
Darbinė temperatūra: -40 – 55 ° C
Ekranas: LCD
Apsaugos klasė: IP66
Apsauga nuo viršįtampių
RFID autorizacija

Pristatymas

Prekių pristatymas ir atsiėmimas

Darbo dienomis siuntos suruošiamos ir išsiunčiamos per 24 valandas nuo gauto mokėjimo patvirtinimo išskyrus tuos atvejus, kurie nurodyti prie atskirų prekių apie jų pristatymo terminą.

Visos siuntos kokybiškai supakuojamos tvirtose pakuotėse, kad prekės sėkmingai pasiektų gavėją. Įsipareigojame pristatyti Jūsų pasirinktas prekes saugiai ir greitai.

Taikomi mokesčiai

DPD, Omniva, Lpexpress paštomatais, 2-3 d.d., – 5.0  eur.
Lpexpress kurjeriu, 1-2 d.d., – 6.00 eur.

Dėmesio: visas prekes pristatome NEMOKAMAI pasirinktu būdu (išskyrus Kuršių Neriją), jei užsakymo suma yra 120 €, ar daugiau. Jeigu prekių vertė yra mažesnė, taikomi siuntimo mokesčiai.

Galite atsiimti Vilniuje ir Vilniaus rajone tą pačią dieną – NEMOKAMAI.

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!